בס"ד

אז מהי למעשה הובלה יבשתית

 

סחר בינלאומי וסחר פנים ארצי לא ממש יכולים להתקיים ללא הובלה יבשתית. לא שניתן להעמיס סחורה בהובלה ישירות לאוניה או למטוס ללא צורך בשימוש בהובלה יבשתית גם במדינת היצואן וגם במדינת היבואן. הובלה יבשתית כמעט תמיד  מבוצעת על גבי משאיות גדולות  אבל במקרה של סחורה בעלת נפח ממש גדול רצוי וניתן לבצע את ההובלה על גבי רכב משא , שגם היא נכללת במערך ההובלה הגדול של הובלה יבשתית.

 

 

יש הרבה פרמטרים שצריכים לקחת בחשבון כאשר בוחנים אפשרויות לשינוע ממפעל היצרן עד הנמל, או בכל מקום בעולם לנמל ימי או נמל אווירי אח. קודם כל, אם מדובר על רכישה בתוך אותה המדינה, בדרך כלל יש תחרות רבה ומגוון רב של בעלי שירותים  ובין המובילים עצמם וגם בין המובילים ומערכת הרכבות כל שתיקחו בחשבון שתחרות מביאה למגוון גדול של מחירים וכך אתם כלקוח מרוויחים. יחד עם זאת יש צורך לוודא שהמוביל הוא מחברה רצינית עם כיסוי ביטוחי בגובה הרצוי ועם משאיות שנותנות מענה לדרישותיך ושומרות על המוצר שאתה מוביל ועל תקינותו .

 

 

וודא מה הם הצרכים שלך

 

תבדוק בדיוק מה הצרכים שלך. חברות הובלה מחייבות במחירים שונים על שירותים שונים לדוגמא, אם יש צורך להוביל מכשיר ולהעלות אותו לקומה שנייה עם מנוף, עלויות הטיפול יכללו מחיר להובלה על משאית עם מנוף, ועלות ושעת מנוף היא לרוב לא זולה וחשוב גם שמקום עמידת משאית המנוף יהיה מוכן מראש כך שלא ידרשו מכם כסף על שמן מיקום המנוף

האם ידרשו גם סבלים – או כמה סבלים ידרשו על מנת שהסחורה תעבור ממקום למקום – איפה שכדי הובלה כמו משאיות לא מגיעים.

 

 

השוואת מחירים

 

ריבוי המובילים והיצע השירות על כל מורכבותו גורר הציע גבוה מכל בעלי המקצוע הנמצאים בשטח לכן תמיד תוכל לבדוק להשוות מחירים וגם לבחור בסופו של תהליך חברה אשר נראית לך זולה אמינה, וגם שתדאג שהסחורה אותה אתה רוצה להוביל תגיע ליעדה בצורה בטוחה ביותר.